Отборът на Апоел Тел Авив, който се натиска да купи Елин Топузаков и Димитър Телкийски успя да победи Бней Йехуда с 1:0. Доскорошните асове на Левски бяха на трибуните и наблюдаваха мача от израелското първенство.

Апоел удари Бней с гол на бразилеца Фабио Жуниор в 65-та минута. Две минути по-рано Апоел остана с човек по-малко, след като реферът изгони Сиам от тима на домакините.

Утре се очаква да стане ясно бъдещето на изигралия 12 сезона в Левски Елин Топузаков и национала на България Димитър Телкийски.

Двамата са в Израел заедно с помощник треньора на Левски Емил Велев-Кокала. Топузаков и Телкийски ще преговарят за личните си условия с босовете на Апоел Тел Авив.

С днешната си победа Апоел отлепи от последното място, а на него отиде загубилият Бней Йехуда. Успехът за Апоел бе едва втори от началото на шампионата.