Наставникът на Калиакра Антони Здравков остана крайно разочарован след загубата с 2:3 от Монтана. Въпреки че неговите играчи успяха да сътворят обрат, те в крайна сметка загубиха двубоя.

“Индивидуални грешки на някои водещите ни играчи за вторите два гола решиха мача”, коментира Здравков.

“Неприятностите за нас започнаха още по време на загрявката”, каза още той. Първо Лъчезар Балтанов получи контузия по време на загрявката, а средата на първото полувреме Здравков трябваше да предприеме още една принудителна смяна. В 31-та минута Десислав Русев бе сменен от Иван Александров, който по-късно се разписа в мача.

“Поздравявам Монтана, а нашата цел е да се спасим от изпадане”, каза още наставникът на Калиакра.