Стефан Грозданов не бе толкова критичен към главния съдия на мача Цветан Георгиев, както неговите футболисти, че в 88-та минута играч на Вихрен е играл с ръка в наказателното поле, което би означавало дузпа.

Домакините от Сандански спечелиха срещата от 22-я кръг на А група с минималното 1:0. Наставникът на столичните железничари сподели, че спорното положение ще се види най-добре на телевизионните повторения.

„Двата отбора направиха много мъжки и здрав двубой на тежкия терен”, сподели след мача Грозданов. Той поздрави Филип Филипов за характера, който демонстрира тима на Вихрен.

Според него футболистите на Локо Сф са платили скъп данък заради пропуснатите положения през първото полувреме.

„В доста мачове се коментира, че съдиите свирят в полза на нашия отбор, нека се коментира сега след този двубой”, каза Грозданов.