Отборите на Банско и Миньор Перник оставиха развръзката от 1/8-финалите за Купата на България за реванша, след като завършиха 1:1 на стадион „Свети Петър“. Двата тима си размениха по едно полувреме, а дъждът, който се изля, затрудни и двата състава.

В 14-та минута Миньор Перник поведе чрез много красиво попадение на Йордан Юруков. Гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар, последва центриране на Том, но след лошо отбита топка от 12-13 метра Йордан Юруков вкара с удар от въздуха.

След почивката Банско показа, че няма да се примири с положението и се превърна в по-активния тим на терена. Закономерно резултатът бе изравнен. В 74-та минута след атака на Тончев и двойно подаване, навлезе в наказателното поле, ударът му бе отбит, но попадна на крака на Сергей Георгиев, който влезе на терена малко по-рано, и с много точен удар, с лек рикошет, изравни за 1:1.