Левски разгроми ЦСКА с 8:0 в мач от Елитната юношеска група, родени 1994 година. Мачът се игра на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов”.

Първото полувреме завърши 1:0 за Левски, а останалите 7 гола паднаха след почивката.

През първата част Левски вкара чрез Пламен Илиев, през второто „сините” започнаха с гол в 44-та минута отново на Илиев (при тази възраст полувремената са от по 40 минути).

Емил Евтимов доведе нещата до 3:0 в 46-та минута, Жан Коен вкара за 4:0 в 66-та минута.

5:0 направи Кристиян Димитров в 72-та минута. 6:0 резултатът стана чрез Божидар Димитров в 75-та минута.

Три минути по-късно се разписа и Христо Попадийн. Крайното 8:0 оформи Кристиян Димитров минута преди края на мача, в 79-та.