• Асприля успя да вкара след дузина положения за Литекс след пас на Ваюши.

• Нов шут на Джордан, но право в ръцете на вратаря.

77'
  • Смяна за домакините - Бор влиза на мястото на голмайстора Гостуни.

74'
  • Бодуров отново затруднява вратаря със силен удар с глава, но вратарят Ботон пак спасява.

70'
  • Джаксън Менди с добра проява в защита - защитникът на Литекс успява да застане на пътя на топката при едно опасно центриране на домакините и успява да избие в тъч.

70'
  •  Смяна в отбора на Литекс - излиза Александър Цветков и на негово място до края на мача ще играе Милчо Ангелов

66'
  • Смяна за домакините, излиза Богнар, влиза номер 89 Лазар Марянович.

64'
  • Малинов стреля отдалеч, топката летеше опасно към вратата на домакините, но вратарят успя да избие корнер, от който Литекс не успя да достигне до нищо опасно.

62'
  • Данило Асприля центрира остро и намери Ваюши, който стреля опасно в долния ляв ъгъл на вратаря Ботон, но той успя да избие.

61'
  • Жълт картон за Джаксън Менди за грубо нарушение срещу Мирослав Грумич.

58'
  • Отново Армандо Ваюши центрира от едно нарушение в половината на Дьошгьор, но изпълнението му не е добро и топката излиза в аут.

51'
  •  Армандо Ваюши пробва изстрел отдалеч, но централният защитник на домакините Тамаш застава на пътя на топката.

51'
  • Добра атака за Литекс, но топката бе избита в корнер от краката на Данило Асприля. От ъгловия удар Литекс не успя да сътвори нещо опасно.

49'
  • Армандо Ваюши опитва да изпълни заучено положение, като вместо да шутира от един фаул на 20 метра от вратата на домакините, центрира към далечната греда, но Николай Бодуров не успя да върне топката и тя излезна в аут.

47'
  • Начало на второто полувреме

45'
  • 45'
  • Гол от дузпа за Дьошгьор. Андраш Гостуни се разписа за 1:0 от бялата точка.

38'
  • Центриране, но без проблеми за унгарския вратар.

37'
  • Фаул в полза на Литекс. Малинов застава зад топката.

37'
  • От страна на домакините обявиха, че присъстват около 12 000 зрители.

36'
  • Джордън потърси Асприля, но не успя да го намери.

35'
  • Неразбирателство в отбрана за Литекс - Джаксън Менди и Винисиус Баривиера - двамата се сблъскаха пред наказателното поле, но Николай Бодуров реагира бързо и поправи грешката им.

33'
  • Армандо Ваюши проби отляво, нагласи си топката на десния крак, но вратарят на Дьошгьор улови удара.

31'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Александър Цветков за нарушение в средата на терена.

27'
  • Центриране по земя отдясно по атаката на Литекс, което достига до Ваюши, но той не успя да отправи хубав шут и топката излиза в аут.

24'
  • Добър самостоятелен пробив на Бумал за Литекс, след рикошет топката се удари в Малинов и мина на един метър от лявата греда на домакините.

23'
  • Отново Литекс опитва изстрел от далечно разстояние. Този път Кристиян Малинов шутира, но в аут.

21'
  • Далечен удар по земя на Александър Цветков право в ръцете на вратаря на домакините.

17'
  •  Уникален пропуск за Дьошгьор - след неубедителна игра в защита на Джаксън Менди, Патрик Бача не успя да намери очертанията на вратата от около 6-7 метра.

12'
  • От идентична позиция като тази преди малко, този път Уилмар Джордан изпълни фаул, но ударът му мина на 2-3 метра над гредата.

9'
  • Армандо Ваюши изпълни пряк свободен удар от около 25 метра, но ударът му бе слаб и попадна в стената.

6'
  • Антон Недялков изпълни един фаул за Литекс в средата на терена, но неговото центриране бе дълго и попадна в ръцете на вратаря Ботон.

4'
  • Първа атака за Литекс отдясно, Данило Асприля центрира опасно, но Уилмар Джордан не успя да отправи хубав изстрел към вратата на домакините.