• Край на мача в Дупница. Краен резултат - 0:0.

90+4'
  • Тончев открадна топката от краката на Илиев, но гостите извадиха топката в тъч, мислейки че има техен футболист на терена.

90+4'
  • Йордан Господинов улови една топка, но падайки имаше нужда от лекарска помощ

90+3'
  • Центриране в наказателното поле на гостите, Илиев изчисти в корнер. Тончев центрира, но пловдивчани се справиха със ситуацията.

90'
  • Последна смяна в състава на Локомотив. На мястото на Дани Кики влезе Бранимир Костадинов.

89'
  • 6 минути добавено време.

88'
  • Смяна в състава на домакините. Близнаков излиза, влиза Петков

79'
  • Жълт картон за Василев

78'
  • Спречкване между футболистите на двата отбора. Жълти картони за Василев от Марек и Молдованов от Локомотив

77'
  • Камбуров изпълни перфектно пряк свободен удар, но не успя да реализира

76'
  • Ванчо Траянов получава жълт картон и влиза в тефтерчето на съдията

67'
  • Дупничани владеят топката чрез Димитър Илиев. Андонов подаде към Николов. Марио Близнаков е с топката.

66'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. На мястото на Благой Наков влезе Стамов

65'
  • При едно изпълнение на корнер Господинов получи травма, но остана на терена

65'
  • Дани Кики пропусна да открие резултата

64'
  • Лахчев извърши нарушение срещу Кики. Пряк свободен удар за Локомотив. Центриране в наказателното поле, Кики опита да играе с топката, но в крайна сметка Михайлов улови уверено.

59'
  • Якимов получи жълт картон, последва и пряк свободен удар. Василев центрира, но отново не последва нищо опасно пред Господинов.

57'
  • Пряк свободен удар в полза на Локомотив.

48'
  • Близнаков влезе в наказателното поле, 4-ма срещу него. Тончев центрира в наказателното поле, а Близнаков стреля неточно

47'
  • Наставникът на Локомотив Неделчо Матушев извърши първата си смяна. На мястото на Карагерен влиза Вълчев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Близнаков поиска топката, но съдията даде край на полувремето

45+2'
  • 1 минута добавено време на първата част

45'
  • Камбуров опита опасна атака за Локомотив, но 3-а защитници на домакините се намесиха и предотвратиха опасността.

40'
  • Фенове на Локомотив си спретнаха закачка с фенове на домакините, влязоха в лек сблъсък с полицаите. Феновете от Пловдив навлязоха в буферния сектор, но полицията се намеси и страстите се успокоиха

37'
  • Борислав Николов се нуждаеше от лекарска помощ

35'
  • Милен Василев застана зад топката, която е поставена на два метра пред наказателното поле. Последва центриране, разбъркване и няма сериозна опасност за Господинов

34'
  • Милен Василев премина 3-ма защитници на Локомотив, но футболистите на домакините не успяха да стигнат до опасна ситуация.

25'
  • Василев падна в наказателното поле, но съдията Петров отново не отсъди дузпа, което разгневи и наставника на Марек Антон Велков

18'
  • Жълт картон за Здравко Илиев от Локомотив Пловдив

16'
  • Камбуров стреля към вратата на Михайлов, но не сполучи.

15'
  • Марио Близнаков центрира в наказателното поле, но Камбуров изчисти

15'
  • Марио Близнаков овладя топката и падна в наказателното поле, но съдията не отсъди дузпа в полза на Марек

14'
  • Дани Кики открадна топката и организира атака за Локо, но Николов беше на точното място и предотврати опасността.

13'
  • Здравко Илиев пробва удар по посока вратата на Михайлов, несполучлив

6'
  • Домакините играят с повишено самочувствие след успеха във Варна. Тончев опита да организира опасна атака за Марек, но бранител на "смърфовете" се справи със ситуацията.