• Димитър Алексиев от Хасково получава втори жълт картон за излишно нарушение в центъра на терена и оставя съотборниците си с човек по-малко

84'
  • Ванчо Траянов успя да предотврати опасна атака за Хасково.

83'
  • Домакините упражниха лек натиск към вратата на Хасково, но това не дава резултат.

83'
  • Последна смяна в състава на пловдивчани. На мястото на Карагерен влезе Костадинов.

82'
  • Карагерен фаулира Педро Еуженио и последва свободен удар в полза на гостите.

77'
  • Камбуров стреля опасно с бомбен шут, но Пейков изби

75'
  • След корнер Емил Ангелов стреля, топката се удари в състезател на Локомотив, а хасковлии поискаха дузпа.

74'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Димитров влиза на мястото на Наков.

72'
  • Опасност пред вратата на Локомотив. Господинов изпусна топката, Тевия стреля, но бранител изби в корнер.

64'
  • Карагерен забави атаката на Локомотив, топката попада в Сандански, който центрира в наказателното поле на Хасково, но ситуацията приключи с топка в ръцете на Пейков.

62'
  • Хасково изравниха играта и тя е съсредоточена в половината на Локомотив

• Последна смяна в състава на Хасково. На мястото на Узунов влиза Емил Ангелов

57'
  • Принудителна смяна в състава на Локомотив. На мястото на Молдованов влиза Стамов.

54'
  • Сандански с нескопосан шут прехвърли вратата на Хасково.

48'
  • Центриране пред наказателното поле на Локомотив, защитата в "черно-бяло" чисти кълбото напред.

48'
  • Жълт картон за Богомил Дяков за нарушение срещу съперников футболист

47'
  • Втора смяна в състава на Хасково. На мястото на Коруджиев влиза Чепилов

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45'
  • Постепенна атака на Локомотив, Карагерен стреля, но Пейков улови топката.

44'
  • Алексиев от Хасково получава жълт картон за грубо нарушение срещу Дяков

43'
  • Вратарят Йордан Господинов се нуждае от лекарска помощ.

38'
  • Алексиев излезе на голова позиция, Господинов се намеси и предотврати опасността.

37'
  • Якимов от почти същата позиция като на Наков, прати топката в аут.

36'
  • Благой Наков от 7-8 метра вместо да вкара нов гол за "смърфовете", прати топката в тъч.

36'
  • Дончо Атанасов е в положение на засада

34'
  • Принудителна смяна в състава на Хасково. Мартин Ковачев излиза, на негово място влиза Вълчан Чанев

26'
  • Камбуров падна в наказателното поле на Хасково, имаше леко съприкосновение, но съдията прецени, че няма дузпа.

21'
  • Алексиев се откъсна от отбраната на Локомотив и се наложи Господинов да спасява положението.

20'
  • Карагерен беше намерен от Ванчо Траянов, отправи не много силен удар, който беше спасен от Пейков

19'
  • Дончо Атанасов проби по лявото крило, центрира в наказателното поле, топката стигна до Коруджиев, който стреля, но гол не падна

13'
  • Карагерен се освободи от бранител на Хасково и откри резултата с хубав удар във вратата на Пейков.