Новият Локомотив София започна контролите преди старта на В група с победа с 2:0 срещу Ботев Ихтиман.

Младен Стоев откри резултата в 38-та минута, след като изпревари защитник. В 45-та Румен Рангелов покачи на 2:0.

Първото полувреме бе значително по-интересното, като двамата голмайстори в мача можеха да реализират поне по още два пъти.

Гол от фаул на Стоев не бе зачетен заради засада.

Ботев Ихтиман също имаше три голови атаки, но не стигна до попадение.

В края на първото полувреме, Ачов от Ботев бе изгонен, с право на смяна.

През втората част ще се започни единствено страничната ножица на Румен Рангелов бе отразена от вратаря на ихтиманци.

Локо София: Христо Митов, Ангел Маджиров, Дарко Савич, Антонио Арсов, Венцислав Гурков, Васил Велев, Янчо Андреев, Александър Манолов, Младен Стоев, Петър Петров, Румен Рангелов (Ивайло Крушарски, Ангел Юсев, Иван Стойчев, Дейвид Стоянов, Борис Мидилев, Валентин Удев, Костадин Велков, Даниел Васев)

Ботев Ихтиман: Милетко Христов, Борислав Кошев, Тони Стоичков, Костадин Иванов, Кристиян Марчелов, Дарио Стоичков, Калоян Янков, Ангел Ачов, Спас Спасов, Стоян Кадивчин, Ангел Димитров (Стоян Маринов, Георги Вълчанов, Мирослав Кацаров, Виторио Бонев, Станислав Желязков, Благослав Миленов, Владислав Иванов, Светослав Диманов, Алекс Икономов).