ЦСКА и Берое завършиха 0:0 в предсезонна контрола, с която "червените" представиха отбора за новия сезон. Срещата беше и бенефис на дългогодишния капитан на състава на "армейците" Тодор Янчев, който ще заеме мястото до Младенов на резервната скамейка като помощник-треньор.

Преди началото на мача бяха представени официално всички нови попълнения на ЦСКА до момента. Те са 11, като само двама от тях са българи - Мартин Камбуров и Александър Тунчев. Останалите са: Луис Соарес, Аурелиен Йоахим, Кристиан Супусепа, Серджиу Буш, Сендрино Мисиджан, Еденилсон Бергонси, Жуан Фелипе и Якуб Дивиш.

През първата част гостите от Стара Загора пропуснаха да излязат напред в резултата. Първо в 16-ата минута Н'Дайе нацели страничната греда на Дивиш, а в 38-ата минута Венци Христов пропусна дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Крачунов срещу Димо Бакалов.

ЦСКА не успя да създаде чисти голови положения през първата част, а смените през второто полувреме нарушиха ритъма на игра на "червените" и те така и не успяха да запишат сериозен удар по посока вратата на влезлия като смяна Макенджиев.

Берое продължи да бъде активен и през втората част, а дори извършените 9 смени в 55-ата минута от треньора Петър Хубчев не наруши ритъма на старозагорци. Дори напротив играта им вървеше. В 61-ата минута Керкар пропусна да реализира попадение във вратата на Дивиш.

До края на срещата се наложи на влезлия като смяна Стоян Колев да опазва вратата си от попадение, а в крайна сметка двата състава завършиха 0:0 само дни преди старта на сезона и еврокампанията на "червените".

Ето и имената на футболистите с които ще разполага наставникът Стойчо Младенов в този мач, а и през сезона:

ЦСКА: 33. Дивиш, 31. Супусепа, 3. Тунчев, 6. Крачунов, 19. Попов, 5. Янчев, 4. Сънди, 7. Тони Силва, 22.Бергонси, 73. Стоянов, 9. Камбуров
резерви: 1 Господинов, 99. Колев, 5. Мисиджан, 14. Валентин Илиев, 21. Венци Василев, 24 Юлиян Чапаев, 46. Тони Стоичков, 48. Божидар Чорбаджийски, 8 Галчев, 10 Маркович, 11. Милисавлевич, 20. Луис Соарес, 26. Жоан Фелипе Рибейро, 28. Маркиньос, 71. Карачанаков, 13. Жоаким, 17. Серхио Флорин Буш

Съставът на Берое: 73. Иван Караджов (54- 22.Благой Макенджиев), 2. Илия Мунин (54- 19. Пламен Тенев), 6. Иво Иванов, 4. Аласан Н'Диайе (54- 5. Танко Дяков), 28. Веселин Пенев (54- 15. Георги Динков), 8. Самир Аясс, 70. Георги Костадинов (54- 27. Игор Джоман), 10. Венцислав Христов (54 - 9. Станислав Костов), 21. Елиаш (54- 26. Салим Керкар,), 25. Димо Бакалов (54- 92. Стефан Спировски), 30. Жуниор Мапуку (54- 91. Крис Гади)