• Край на мача! Левски победи Сутиеска с 3:1!

90+6'
  • Последна смяна в мача. Излезе Бабатунде Адениджи, влезе Алекс Боримиров.

90+3'
  • Последна смяна за Сутиеска. Излиза авторът на попадението Божо Маркович, влиза Неманя Дедич.

90+1'
  • Мачът свърши предварително за Мирко Радишич от Сутиеска, който си изкара втори жълт картон и беше изгонен.

89'
  • Втора смяна за Сутиеска. Излиза Деян Зарубица, влиза Мирко Вучич.

86'
  • Изстрел на Роман Прохазка от пряк свободен удар, но крайно неточно.

85'
  • Жълт картон и за Владан Бубаня от състава на Сутиеска.

84'
  • Втора смяна за Левски. Излезе героят Жуниор Мапуку, влезе Георги Ангелов.

81'
  • Неприятно! Сутиеска намали на 1:3. Божо Маркович се възползва от грешка на защитата на Левски, преодоля Божидар Митрев и се разписа, с което върна надеждите на тима си в двубоя.

79'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Антонио Вутов, влиза Серджиу Буш, за когото това е официален дебют със синята фланелка.

75'
  • Удар от дистанция на Антонио Вутов, неточен.

75'
  • Франсис Нар открадна една топка на аутлинията и намери Жуниор Мапуку пред наказателното поле, но неговият изстрел мина над вратата.

73'
  • Антонио Вутов се превива на тревата след поредното дърварско влизане в краката му от играч на Сутиеска.

71'
  • Първа смяна в мача. Излиза Стеван Ковачевич от състава на Сутиеска, влиза Владан Бубаня.

70'
  • Шанс за Сутиеска от пряк свободен удар, изстрелът на Денкович е уловен от Митрев.

69'
  • Първи жълт картон и за играч на Левски. Давид Яблонски го получи за фаул срещу Стефан Денкович.

68'
  • Нов хубав шанс за Левски! Роман Прохазка центрира опасно на далечната греда, където връхлетя Димитър Пиргов, но не можа да засече топката в мрежата.

67'
  • Страхотна атака на Левски и невероятен пропуск на Франсис Нар. Ганаецът направи двойно подаване с едно докосване с Антонио Вутов. Последният го изведе с пета зад защитата и африканецът се озова очи в очи с вратаря, но стреля на сантиметри встрани от вратата.

59'
  • Първа опасност и за Левски през второто полувреме. Васил Панайотов стреля мощно от 20 метра, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

55'
  • Първа опасност след почивката. След центриране от корнер Божидар Митрев увисна и Стефан Денкович беше оставен да стреля към вратата. Но беше твърде слабо и Давид Яблонски изчисти.

53'
  • Начало на втората част на мача на "Герена"!

46'
  • Край на първата част на мача! Левски води на Сутиеска с 3:0!

45+3'
  • Роман Прохазка прави 3:0 с мощен шут от 30 метра! Заучено изпълнение на пряк свободен удар остави словака на стрелкова позиция и той заби по превъзходен начин топката неспасяемо за вратаря.

45+1'
  • Много красиво изпълнение на Франсис Нар. Топката стигна до него от Пиргов след едно центриране от корнер, но ударът на ганаеца със странична ножица мина над вратата.

44'
  • 40-метров рейд на Жуниор Мапуку, но в крайна сметка ударът му беше слаб.

43'
  • Бърза контра на Левски, случила се след двойно подаване между Мапуку и Адениджи. Последният центрира, но го стори така, че топката се забиваше под гредата. Вратарят изби в корнер.

41'
  • Много хубава контра на Сутиеска, която завърши с опасен удар на Стефан Денкович от наказателното поле, но Митрев изби в корнер.

39'
  • Центриране на Милош Вучич от пряк свободен удар, но съотборниците му не се справиха и изкараха топката в аут.

35'
  • Жълт картон и за Стефан Лончар за груб, недодялан фаул срещу Роман Прохазка.

31'
  • Страхотен шанс за Левски! Жуниор Мапуку изведе Антонио Вутов зад защитата и той стреля, но вратарят изби. След това Роман Прохазка изстреля истинска бомба, но стражът изби в корнер.

29'
  • Груб фаул на Мирко Радишич срещу Жуниор Мапуку и заслужен жълт картон за черногореца.

28'
  • Страшна суматоха в наказателното поле на Левски. Едно нескопосано центриране на играч на Сутиеска беше посрещнато от Иван Горанов, но той странно реши да върне към Божидар Митрев. Стражът изчисти с крак, току пред погледа на нападател на черногорците.

27'
  • Нов страхотен шанс за Левски. Роман Прохазка центрира много добре в наказателното поле, там Давид Яблонски стреля с глава, след като беше оставен сам, но прати топката в аут.

26'
  • Опасно центриране от левия фланг на Иван Горанов, но защитник на Сутиеска изби в корнер.

25'
  • Жуниор Мапуку прави 2:0! Нападателят овладя една топка на около 25 метра пред наказателното поле на противника, видя пространство и реши да стреля. Ударът му по земя беше прекрасно насочен и топката се оплете в мрежата, след като мина на сантиметри от дясната греда.

21'
  • Удар от дистанция и на Франсис Нар, но вратарят на Сутиеска улови без проблем.

19'
  • Удар от дистанция на Стефан Денкович, но топката лети високо в аут и няма опасност за Божидар Митрев.

15'
  • След гола за Левски гостите от Черна гора се активизираха и стигнаха до няколко опасности. При един корнер имаше и опасно центриране към вратата на Божидар Митрев, но той се справи и улови.

12'
  • Хубав удар от дистанция на Роман Прохазка, но вратарят на Сутиеска улови без проблем.

10'
  • Деян Зарубица се озова сам срещу вратата, но не можа да засече топката.

9'
  • Левски поведе след само 12 секунди игра! Жуниор Мапуку се разписа с глава след центриране на Бабатунде Адениджи. Нигериецът напредна по десния фланг и с перфектно центриране качи топката на главата на новото попълнение и той прониза мрежата.