• Последна смяна в мача. Излиза Юлис Ндонг, влиза Славчо Шоколаров.

• Последна смяна за Лудогорец. Излиза Върджил Мисиджан, влиза Александър Василев.

• Първа смяна за Славия. Влиза Емануел Мба на мястото на Владислав Узунов.

65'
  • Игор Пластун изпусна след корнер да отбележи и четвърти гол.

64'
  • Хубав пробив на Джоди Лукоки по фланга, но защитата на Славия изби центрирането му.

57'
  • Удар от дистанция на Стефан Велев, но вратарят на Лудогорец лови.

53'
  • Лудогорец прави 3:0. Върджил Мисиджан получи топката на границата на наказателното поле от Густаво Кампаняро, свали я с гърди и стреля мощно. Топката се отклони от горната греда и влезе в мрежата за 3:0.

50'
  • Уникален пропуск за Лудогорец. Мисиджан нахлу по фланга и центрира успоредно на голлинията, където Омар Абуд трябваше да изчисти. Кениецът замахна, но не уцели топката и тя попадна на крака на Джоди Лукоки, но той стреля над вратата.

48'
  • Първа смяна в мача. Излезе Вандерсон, влезе Джоди Лукоки.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Лудогорец води с 2:0 на Славия.

45+1'
  • Хубава атака с по едно докосване от играчите на Лудогорец, но защитата на Славия в последния момент изби.

45'
  • Жълт картон за Густаво Кампаняро от състава на Лудогорец за груб фаул в центъра.

41'
  • Страхотен шанс за Лудогорец да утрои, Лукас Саша изведе Марселиньо зад защитата и той пусна успоредно на голлинията към Кешеру, но в последния момент вратарят изби.

39'
  • Лукас Саша с удар от границата на наказателното поле, но топката лети над вратата.

34'
  • Много тежка травма за Емил Мартинов след съприкосновение с Натанаел. Бразилецът вдигна ръка и удари в гръкляна съперника си, който се строполи на земята. Отново Натанаел беше пожален, както беше и на мача с Левски.

31'
  • Първи точен удар към вратата на Лудогорец. Изпълнението на Ивайло Димитров беше с много сила, топката мина през краката на вратаря Броун, но в последния момент той я захлупи на голлинията.

23'
  • Емил Мартинов получи жълт картон веднага след дузпата за Лудогорец.

22'
  • Клаудиу Кешеру превърна дузпата в гол след мощно изпълнение в средата на вратата. След гола той се сдърпа с вратаря Антониос Стериакис.

20'
  • Дузпа за Лудогорец. Стефан Велков се бореше за топката с Клаудиу Кешеру в наказателното поле, реферът показа нарушение. Румънецът се строполи на земята и това беше достатъчно за рефера да покаже бялата точка.

20'
  • Груб фаул на Лукас Саша срещу Андреа Христов. Младокът обаче беше вдигнат на крака от лекарите.

17'
  • Още една хубава атака за Лудогорец, но в последния момент Марселиньо направи фаул в нападение.

15'
  • Добро центриране на Лукас Саша от фланга, но точно преди Кешеру да засече с глава, Стериакис изби с една ръка.

10'
  • Опасна атака и за Славия, но защитата на Лудогорец изчисти и не се стигна до удар към Хорхе Броун.

7'
  • Лудогорец открива резултата. Натанаел намери Марселиньо в наказателното поле, бразилецът свърна към непокрития Клаудиу Кешеру и той с хубав удар до гредата откри резултата.

4'
  • Първа хубава атака в мача и тя беше за Лудогорец. Пасът на Мисиджан обаче не намери никого.