• 120+3’ (д) Иван Бандаловски
  • 120+3’ (д) Самуел Инкоом
  • Левски спечели след изпълнение на дузпи с 10:9 баража за Лига Европа срещу Верея

120+3'
  • Вратарят на Левски Митрев спаси битата от колегата си Колев дузпа и по този начин Левски стигна Европа.

120+3'
  • Ивайло Найденов изведе Левски напред

120+3'
  • Инкоом се разписа и изравни

120+3'
  • Митрев се разписа за Левски и изведе "сините" напред

120+3'
  • Бандаловски изравни за 8:8

120+3'
  • Станислав Иванов се разписа

120+3'
  • Георги Ангелов се разписа и отново резултатът е равен

120+3'
  • Пиргов се разписа и изведе Левски напред.

120+3'
  • Керкар отново изравни

120+3'
  • Яблонски се разписа за 6:5

120+3'
  • Зафиров изравни за 5:5

120+3'
  • Антон Огнянов се разписа за 5:4

120+3'
  • Елиаш пропусна за Верея

120+3'
  • Боримиров реализира гол за 4:4

120+3'
  • Еуженио пропусна дузпа

120+3'
  • Александър Александров пропусна дузпа за Левски

120+3'
  • Цветанов изведе Верея напред в резултата.

120+3'
  • Бурабия пропусна третата дузпа за Левски

120+3'
  • Домовчийски направи резултата 3:3 с точен удар.

120+3'
  • Краев изпълни точно в средата на вратата и направи резултата 3:2.

120+3'
  • Георги Андонов за Верея. Гол! Равенство

120+3'
  • Прохазка изпълни първата дузпа за Левски и вкара

120+3'
  • Край на второто продължение. Следват дузпи.

120+3'
  • Топовен изстрел на Бурабия от далечно разстояние, Колев се справи с удара, но получи контузия.

120+1'
  • Пряк свободен удар за Верея след нарушение срещу Педро Еуженио близо до страничната линия. След центрирането в наказателното поле Митрев улови кълбото.

120'
  • Антон Огнянов стреля от далечно разстояние, но кълбото мина встрани от вратата.

118'
  • Жълт картон и за Педро Еуженио

117'
  • Яблонски стреля с глава над вратата.

114'
  • Елиаш получава лекарска помощ

110'
  • Елиаш получи жълт картон

107'
  • Начало на второто продължение.

106'
  • Край на първото продължение

105+1'
  • Пряк свободен удар за Верея. Еуженио центрира, отбраната на Левски се справи.

104'
  • Жълт картон за Яблонски

103'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски

100'
  • Владимир Зафиров получава лекарска помощ

99'
  • Корнер за Левски. Цветанов изчисти кълбото напред и предотврати опасността.

98'
  • Край на второто полувреме, двубоят влиза в продължения.

90+3'
  • Бандаловски реализира за 1:1 след като Митрев не успя да улови добре кълбото при центриране от корнер.

90+3'
  • Корнер за Верея. Ивайло Найденов изчисти в нов корнер

90+2'
  • Добавеното време е 3 минути

90+1'
  • Начало на първото продължение от 15 минути

90'
  • Жълт картон за Бурабия

89'
  • Инкоом беше на голлинията в точното време, след като Иванов намери Ивайло Найденов в наказателното поле, стреля, но бранителят на Верея изби кълбото.

87'
  • Бабатунде Адениджи напусна терена и отстъпи мястото си на Алекс Боримиров.

85'
  • Станислав Иванов влиза в игра на мястото на Нар в състава на Левски.

79'
  • Смяна в състава на Верея. Керкар влиза, излиза Бен Джамия

74'
  • Антон Огнянов изпълни зле пряк свободен удар в полза на Левски, но прати кълбото в аут.

71'
  • Пряк свободен удар за Верея. Цветанов застана зад топката и центрира, но Митрев улови уверено кълбото.

68'
  • Медицинска помощ за Бандаловски

63'
  • Бандаловски центрира добре в наказателното поле на Левски, но Митрев излезе напред и улови кълбото.

62'
  • Смяна във Верея. Калоянов излиза, влиза Домовчийски

61'
  • Огнянов застана зад топката при пряк свободен удар в полза на Левски. След центрирането Адениджи пусна топката към Яблонски, който беше в положение на засада.

53'
  • Пряк свободен удар за Левски. Бурабия центрира за Краев в наказателното поле на Верея, но там Колев се справи със ситуацията.

49'
  • Корнер за Верея, след изпълнението му Митрев изчисти кълбото напред.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Смяна и в състава на Верея. Бенгюзов отстъпва мястото си на Момчил Цветанов.

46'
  • Принудителна смяна ще има в състава на Левски. На мястото на вратаря Кръстев влиза Митрев.

46'
  • Вратарят на Левски Кръстев е със счупена лицева кост и е откаран с линейка в болница, а шията му е обездвижена.

45+4'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Бандаловски фаулира Кръстев в наказателното поле на "сините".

45+3'
  • Гол за Левски. Александров центрира отляво и с глава Краев откри резултата в полза на Левски.

44'
  • Корнер за Верея, след като Прохазка и Яблонски затвориха Бенгюзов и кълбото излезе в корнер. След изпълнението не последва опасност за вратата на Левски.

42'
  • Венци Бенгюзов получи жълт картон за дърпане на съперников играч.

40'
  • Нар отново опита късмета си с далечен изстрел, отново не сполучи

38'
  • Колев има нужда от лекарска помощ след сблъсък със съперников играч

34'
  • Бурабия опита да прехвърли Колев, но той се разтегна и улови кълбото.

33'
  • След около две минути прекъсване на срещата, Верея изпълни свободния удар, но опасност за Кръстев нямаше.

31'
  • Феновете на Левски започнаха да хвърлят кенчета бира към терена, а Бандаловски дори отпи от течността.

30'
  • Пряк свободен удар за Верея, след като Александров фаулира Бандаловски.

29'
  • Антон Огнянов изпълни пряк свободен удар на границата на наказателното поле, но кълбото мина над напречната греда.

25'
  • Нар се измъкна от бранителите на Верея и стреля опасно, но Колев беше на мястото си.

20'
  • Пряк свободен удар за Верея. Антон Огнянов фаулира Бандаловски близо до страничната линия, след изпълнението му не последва опасност за вратата на Кръстев.

17'
  • Част от феновете на Левски, които направиха шествие преди двубоя започнаха да влизат на трибуните на стадиона.

• Жълт картон за Георги Андонов от Верея

13'
  • Корнер за Левски. След изпълнението му Колев боксира кълбото напред

12'
  • Жълт картон за Георги Ангелов за професионално нарушение

11'
  • Нар опита да открие резултата за Левски с удар извън наказателното поле, но кълбото мина встрани от вратата.

8'
  • Огнянов центрира, кълбото се удари в бранител на Верея и нацели напречната греда, след повторен удар на Нар кълбото отново се удари в напречната греда.

6'
  • Антон Огнянов центрира от пряк свободен удар в наказателното поле на Верея, търсейки съотборник, но не сполучи.