• 71’ Серджиу Буш
  • 61’ Велко Батрович
  • Край на мача! Левски изпусна победата!

90+6'
  • Левски изпусна победата! Филипе Нашименто прати топката далеч в аут. Иначе дузпата беше категорична, Георги Пашов счупи краката на Паулиньо. Но от 11-те метра Нашименто се пропука и не вкара.

90+5'
  • Страхотно разбъркване в наказателното поле, но трима левскари се разминаха с топката пред голлинията.

90+1'
  • Последна смяна в мача. Излиза Иван Стоянов, влиза Иван Петков.

85'
  • Удар на Паулиньо от границата на наказателното поле, но вратарят лови.

82'
  • Жълт картон за Филипе Нашименто за игра с ръка в центъра.

79'
  • Страхотен пропуск на Афонсо Фигейредо от изгодна позиция.

75'
  • Жълт картон за Румен Руменов.

74'
  • Серджиу Буш изравни след страхотна контра на Паулиньо. Той се подигра със защитата на Етър и го намери във вратарското поле, при удара му Христо Иванов изби, но при добавката румънецът се разписа за 1:1.

71'
  • Невероятен пропуск на Етър! Велко Батрович проби в наказателното поле и центрира успоредно на голлинията, но нямаше кой да засече топката в опразнената врата.

70'
  • Страшен пропуск на Холмар Ейолфсон след центриране от корнер, като прати топката встрани от вратата от вратарското поле.

69'
  • Хубав шанс за Левски, изработен от Габриел Обертан, но Серджиу Буш стреля над вратата от изгодната ситуация.

66'
  • Последна смяна за Левски. Излиза Хали Тиам, влиза Габриел Обертан.

65'
  • Етър поведе след фрапантна грешка на вратаря Николай Кръстев! Румен Руменов центрира слабо от десния фланг, вратарят улови, но изпусна топката пред Велко Батрович, който на празна врата откри.

61'
  • Опасно центриране на Жорди Гомес от пряк свободен удар, Христо Иванов изпусна първоначално топката, но после я улови отново.

60'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Ривалдиньо, влиза Серджиу Буш.

58'
  • Комично центриране на Иван Стоянов, естествено това не носи никаква опасност.

56'
  • Филипе Нашименто опита страхотен финт в стил "Зидан", но не му стигна терен.

55'
  • Страхотен изстрел от дистанция на Роман Прохазка, но вратарят Христо Иванов се намеси и изби виртуозно.

52'
  • Опасна атака за Левски, но центрирането на Паулиньо беше изчистено в последния момент.

51'
  • Ключовият халф на Левски Жорди Гомес получи травма в ръката, излиза да получи медицинска помощ.

49'
  • Втора смяна в Етър, излезе Чавдар Ивайлов, на когото беше спестен втори жълт картон. Влиза Никола Колев, който е бивш играч на Литекс и ЦСКА.

46'
  • Първа смяна в Левски. Излиза тотално неадекватният Жерсон Кабрал, влезе Роман Прохазка.

46'
  • Начало на втората част на мача на "Герена"!

46'
  • Край на първата част на мача на "Герена". Резултатът е 0:0.

45+1'
  • Поредна страхотна атака, създадена от Паулиньо. Пробивът му обаче не завърши с добро центриране към Ривалдиньо и всичко се разсъхна.

45+1'
  • Силен и остър удар на Хали Тиам от над 20 метра, но топката лети над вратата.

44'
  • Шут от дистанция на Жерсон Кабрал, но топката лети твърде високо над вратата.

42'
  • Най-чистата ситуация за Етър. Самб Бадара не стреля силно с глава, Николай Кръстев подцени ситуацията и топката срещна напречната греда.

37'
  • Жълт картон за Венци Василев за поредното много грубо нарушение.

33'
  • Нова възможност за Левски, Афонсо Фигейредо нахлу в наказателното поле след бързо изпълнен фаул, намери Филипе Нашименто, който трябваше да стреля през защитник, топката не затрудни вратаря.

32'
  • Опасна контра за Етър, при която последва центриране за Самб Бадара, който стреля с глава, но Кръстев изби. Впоследствие беше вдигната засада, каквато категорично имаше.

28'
  • Скандална съдийска грешка! Ривалдиньо беше изведен зад защитата и излезе очи в очи с вратаря. Страничният рефер вдигна засада, а такава нямаше. Впоследствие бразилецът отигра лежерно и подаде на вратаря, а можеше да вкара гол в тази ситуация.

24'
  • Поредна възможност за гол за Левски. Давид Яблонски свали една топка за Хали Тиам в наказателното поле, но ударът на африканеца срещна тялото на защитник.

22'
  • Жълт картон за Чавдар Ивайлов за груб фаул в центъра.

15'
  • Футболна красота от Левски! Поне 2-минутна атака на Левски завърши с центриране на Афонсо Фигейредо за Филипе Нашименто в наказателното поле, португалецът със странична ножица стреля на сантиметри в аут.

14'
  • Излагация на рефера Ивайло Стоянов, който спести нарисуван жълт картон на Георги Пашов за задържане на Паулиньо. Сватбата реши да чете конско на играча на Етър, вместо да му покаже съвсем заслужен жълт картон.

9'
  • Феновете на Левски в сектор А вдигнаха транспарант "Forza Delio Rossi" в подкрепа на наставника на тима, който е подложен на невиждана и масирана медийна атака от изданията, собственост на прекия конкурент в борбата за Европа.

8'
  • Първа смяна в мача. Излиза Георги Сърмов, който се контузи, влиза Аласана Мане.

5'
  • Нов страшен шанс за Левски. Паулиньо пак със страхотен пас в наказателното поле, този път за Ривалдиньо. Синт на Ривалдо обаче стреля в тялото на вратаря.

4'
  • Опасна атака за Етър и пробив до аутлинията, но Давид Яблонски изби.

3'
  • Първият опасен изстрел в този мач е на сметката на Левски. Паулиньо нахлу в наказателното поле и подаде на празна врата за Жерсон Кабрал, но холандецът се заплете и не можа да стреля, а защитник му изби топката.