• 37’ Мартин Камбуров
  • 89’ Мартин Камбуров
  • Край на мача

90+3'
  • Гол за Берое! Класата на Мартин Камбуров си каза думата, След центриране от фаул, нападателят се позиционира на точното място, изчака точния момент, за да засече топката за 2:1. Това е гол номер 210 в елита на България.

89'
  • Стефан Христов излиза, влиза Бонев.

83'
  • Владимир Гаджев излиза, влиза Мартинс

83'
  • Лъчезар Котев изпусна Матеус Леони, който отправи удар с глава, но младият вратар Християн Василев спаси мрежата си  с прекрасно изпълнение.

81'
  • Много добра атака отдясно за Берое. Меска центрира в наказателното поле, последва съприкосновение между Гьонов и Камбуров в наказателното поле, топката стигна до Бригидо, който отправи точен удар, но Християн Василев майсторски спаси мрежата си.

76'
  • Удар от границата на наказателно поле на Лъчезар Котев, но много неточен.

74'
  • Мартин Камбуров имаше претенции за нарушение срещу него в наказателното поле, но главният рефер нямаше как да се поддаде и да отсъди наказателен удар за подобно леко съприкосновение.

73'
  • Жълт картон за Владимир Гаджев за реплика.

72'
  • Близо 66% е владението на топката в полза на Берое.

70'
  • Алексанър Василев напуска, влезе Леони

66'
  • Иван Вълчанов напуска терена, на негово място се появи Даниел Кутев.

66'
  • Жълт картон за Василев

65'
  • 64'
  • Вандерсон Виана напусна, на негово място Меска.

63'
  • Смяна във Витоша. Амзин влиза на мястото на Милев.

62'
  • Добра атака за гостите. Владо Гаджев копна към Камбуров, нападателят видя отлично Вандерсон, но последният не успя да отправи опасен удар по диагонал.

58'
  • Фаул в полза на Берое, дълбоко по нападението, последва заучено положение, Иван Минчев отправи удар, но Християн Василев надскочи всички и улови.

55'
  • Гьонов се опита да изчисти топката в по-предни позиции, но уцели в лицето Милчев.

52'
  • Меле в наказателното поле на Витоша Бистрица, след няколко последвателни удара, така и не последва точен в очертанията на вратата.

50'
  • Старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро и неговият брат Никон са на стадиона в Бистрица, за да наблюдават старозагорския тим. В следващия кръг от Първа лига, на 27 октомври, двата тима ще се изправят един срещу друг.

47'
  • Начало на втората част

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Удар на Иван Минчев отдалеч, но Християн Василев лови.

41'
  • Отборът на Берое изравни резултата за 1:1. Владимир Гаджев демонстрира чудесните си качества още в първия си мач за зелените, с чудесен извеждащ пас към Мартин Камбуров, който зад защитата на домакините прати топката в средата на мрежата на Витоша. Това бе и гол номер 209 за нападателя в елита на България.

37'
  • Центриране в наказателното поле на Витоша. Последва ъдар на Вандерсон с глава, но неточен - в страни от вратата на Християн Василев.

36'
  • След като в началните минути отборът на Берое се опита да наложи натиск, постепенно тимът на Витоша взе инициативата.

24'
  • Жълт картон за Кристиян Узунов за грубо влизане.

22'
  • Лъчезар Котев отправи удар отдалеч, но Душан Перничш лови.

20'
  • 1:0! Гол за Витоша Бистрица. Милен Желев допусна груба грешка, след като не успя да овладее топката, Четин Садула обаче се възпозлва от това, пое топката пред наказателното поле, напредна и препарира вратаря на гостите Душан Перниш.

18'
  • Центриране от корнер за Витоша, Кристиан Узунов не успя да засече топката и Берое подхваща контраатака. От нея обаче не произлиза нищо опасно.

13'
  • Атака за Берое отляво по нападението, Александър Василев е фаулиран, на добра позиция за обстрел. Владимир Гаджев центрира, но защитата на домакините изчисти.