0 : 1

• 90+3’ Илия Димитров
  • Край на мача!

90+4'
  • 1:0 за Левски! Илия Димитров реализира скъпоценния гол за "сините"! Бърза атака стигна до Обертан отдясно, той пусна перфектен пас към Илия Димитров, който от няколко метра нямаше проблем да засече топката в опразнената врата!

90+3'
  • 3 минути добавено време.

90+1'
  • Густаво Афонсо напуска терена, Милко Георгиев влиза вместо него.

90+1'
  • Удар на Жорди Гомес от далечно разстояние, топката минава над вратата.

89'
  • Серкан Юсеин излиза, Радослав Апостолов влиза на негово място.

84'
  • Васил Шопов стреля от далечно разстояние в ръцете на Полачек.

79'
  • Холмар Ейолфсон влиза в игра на мястото на Ивайло Найденов.

76'
  • Разбъркване в наказателното поле на Левски, удар с глава на Неделев над вратата. Преди това има вдигната засада.

70'
  • Станислав Костов напуска, на негово място влиза Илия Димитров.

68'
  • Васил Шопов дебютира за Ботев като влиза на мястото на Дуде Ндонгала.

67'
  • Ивайло Найденов влиза на мястото на Антони Белмонт.

63'
  • Удар на Кабрал по диагонала встрани от вратата.

62'
  • Великолепен пробив отляво на Обертан, който върна майсторски към Костов. Нападателят стреля от няколко метра, но Кайзер отново спасява блестящо.

55'
  • Мариани стреля директно от фаул, но неточно.

52'
  • Жълт картон за Кристиан Димитров, който фаулира излизащия опасно напред Костов.

52'
  • Неделев стреля от далечно разстояние над вратата.

50'
  • Жълт картон за Иван Горанов.

47'
  • Начало на второто полувреме!

• През първото полувреме определено Левски бе по-добрият отбор на терена. "Сините" играеха доста агресивно, пресираха съперника в неговата половина и това доведе до куп положения пред вратата на "канарчетата". Само добрите изяви на Даниел Кайзер и липсата на класа в завършващата фаза за гостите попречи на Левски да реализира гол в тези 45 минути. Давиде Мариани първо изпробва рефлекса на Кайзер в 4-ата минута, а след това изстрел на Станислав Костов с глава бе избит в корнер. В 17-ата минута вратарят на домакините отново реагира отлично след опасен изстрел на Костов, а най-сериозният шанс се откри отново пред нападателя на Левски. Той сам си го изработи, след като в 37-ата минута открадна топката от краката на Костадин Ничев и напредна опасно с нея, но ударът му от добра позиция излезе в корнер. Единственият шанс на домакините за цялото полувреме бе в 42-ата минута и бе плод на изненадващ удар от фаул на Тодор Неделев, който премина много близо до страничната греда.

• Край на първото полувреме!

45+2'
  • 2 минути добавено време.

45+1'
  • Тодор Неделев стреля изненадващо от фаул от далечно разстояние, топката минава много близо до страничната греда.

42'
  • Грешкаа в отбраната на Ботев. Станислав Костов успя да открадне топката от Костадин Ничев и да напредне с топката. Ударът му обаче излиза в аут.

37'
  • Жерсон Кабрал с хубав финт срещу Минев в наказателното поле, но в крайна сметка си печели само корнер.

35'
  • Ндонгала получава жълт картон за симулация при съприкосновение с Цветкович.

31'
  • Хубава атака в синьо, Обертан комбинира с Костов, но е бил в засада.

29'
  • Играта е временно спряна заради димки.

22'
  • Нова блестяща проява на Кайзер след опасен изстрел на Станислав Костов, който се възползва от центриране на Жерсон Кабрал.

17'
  • Антони Белмонт получава втория жълт картон в мача за нарушение срещу Дуде Ндонгала.

12'
  • Давиде Мариани получава първия жълт картон в мача след грубо нарушение срещу Лъчезар Балтанов.

7'
  • Още една добра възможност за Левски. След корнера Станислав Костов засича с глава, Кайзер избива със сетни усилия в нов корнер.

5'
  • Великолепен изстрел на Мариани, който стреля опасно, но Кайзер избива в корнер.