• Последна смяна в мача. Излиза Станислав Костов, влиза Методий Стефанов.

• Смяна в Берое. Излиза Педро Еуженио, влиза Денислав Станчев.

89'
  • Жълт картон и за Охене за реакцията му срещу Николов.

85'
  • Пореден жълт картон в мача, той е за Стилиян Николов от Пирин за сблъсък с Карлос Охене.

85'
  • Удар на Карачанаков от пряк свободен удар, но защитата на Пирин изби в корнер.

83'
  • Втора смяна в Пирин. Излезе Даниел Младенов, влезе Радослав Кирилов.

81'
  • Пропуск за Берое. Заучено положение при пряк свободен удар, но ударът на Мартин Райнов от около 9-10 метра мина над вратата.

81'
  • Антон Костадинов получи втори жълт картон за нарушение срещу Антон Карачанаков пред наказателното поле.

79'
  • Карлос Охене нахлу в наказателното поле на Пирин и след като преодоля двама играчи, падна за дузпа. Такава обаче нямаше.

78'
  • Първа смяна и в Берое. Излиза Борислав Цонев, влиза Антон Карачанаков.

76'
  • Първа смяна в мача. Излиза Тодор Паланков, влиза Тодор Траянов.

74'
  • Жълт картон за Румен Сандев за грубо влизане в краката на Фирцулеску.

73'
  • Удар на Карлос Охене от дистанция, но топката мина над вратата.

66'
  • Най-хубавата възможност за Берое след почивката. Тя се откри пред Боби Цонев, но ударът му от наказателното поле мина встрани от вратата.

65'
  • Опасно центриране към Мартин Райнов, но Благой Макенджиев излезе и пресече подаването, за да прекрати опасността.

64'
  • Жълт картон и за Костадин Ничев за груб фаул.

63'
  • Александър Башлиев получи жълт картон за оспорване на съдийско решение за неправомерно дадена засада.

61'
  • Хубаво центриране от корнер за Пирин, но защитата на Берое се справи.

60'
  • Хубава продължителна атака за Берое, завършила обаче с лошо центриране на Борислав Цонев.

52'
  • Удар от дистанция на Павел Виданов, но крайно неточен.

48'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача

45+3'
  • Хубав изстрел на Драгощ Фирцулеску от изгодна позиция, но топката мина с малко над вратата.

45+2'
  • Нов пропуск на Педро Еуженио, който пак беше изпуснат, но стреля над вратата.

42'
  • Най-големият пропуск в мача! Мартин Райнов изведе със страхотен пас Педро Еуженио сам срещу Благой Макенджиев. Португалецът обаче се засуети и стреля в тялото на вратаря.

40'
  • Отново позиционна игра, без множество чисти положения. Все пак домакините са доста по-активни.

37'
  • Реферът Станислав Ставров прекъсна играта за кратко, за да могат играчите да пият вода в жегата в Стара Загора.

32'
  • Бурни протести от страна на Берое за спряна бърза атака със засада. Повторенията показаха, че такава има.

29'
  • Драгош Фирцулеску получи жълт картон за нарушение в центъра.

27'
  • Берое бързо отвърна на удара! Боби Цонев центрира перфектно от пряк свободен удар на границата на наказателното поле и качи топката на главата на Мартин Райнов, който се разписа за 1:1.

25'
  • Пирин открива резултата с попадение от заучена комбинация при пряк свободен удар. Юлиян Попев намери Дани Младенов в наказателното поле, той пусна успоредно на голлинията, където непокрит беше Димитър Благов и той необезпокояван се разписа за 1:0.

18'
  • Жълт картон за Боби Цонев за фаул срещу Дани Младенов.

17'
  • Хубава възможност се откри пред Педро Еуженио, който беше изпуснат от защитата на Пирин, но стреля в аут.

16'
  • Хубава атака на Берое завърши с препъване на Фирцулеску пред наказателното поле на Пирин. Реферът обаче не даде нищо.