Невероятен голов спектактъл си спретнаха Страсбург и Олимпик Марсилия в мача от 9-ия кръг на Лига 1. Двата тима завършиха при резултат 3:3, като домакините обаче така и така не успяха да сложат край на негативната си серия от шест мача без победа в първенството, а марсилци пропуснаха да измъкнат победата от за първи път от четири мача насам.

Южняците рано-рано поведоха в резултата с гол на Димитри Пайе в 6-ата минута. Жан-Оде Аулу изравни в 32-ата, но в 48-ата гостите отново поведоха след автогол на Бакари Коне. Все пак Коне изкупи вината си след нелепото попадение в собствената си врата, изравнявайки за 2:2 в 60-ата минута на срещата. В 75-ата Лиенар осъществи пълен обрат за Страсбург в двубоя, но минути преди края на редовното време Константинос Митроглу върна попадението, оформяйки за крайното 2:2.