Бившият играч на Локомотив Пловдив, Славия и ЦСКА Пламен Крачунов не сполучи при дебюта си за шотландския Сейнт Джонстън. Българинът се появи като смяна през второто полувреме при загубата с 0:2 от Патрик Тисъл в мач от 20-ия кръг на местния елит.

Поражението затвърди впечатленията, че Сейнт Джонстън се намира в криза, тъй като момчетата на Томи Райт вече са с 4 загуби в последните си 5 шампионатни срещи.

Гостуването не се развиваше чак толкова зле за тях и мачът всъщност беше доста равностоен. В 66-ата минута Крачунов записа първия си мач за Сейнт Джонстън, като замени Крис Милар, ала само 6 по-късно резервата на Тисъл Крис Дуулън откри резултата с едва ли не първото си докосване до топката.

Три минути преди края преминалият през Ливърпул Дейвид Амуу оформи крайното 2:0.

С 35 точки Сейнт Джонстън заема 5-а позиция във временното класиране, като е на една зад четвъртия Рос Каунти и на цели 26 от лидера Селтик.