Бившият български национал Радостин Кишишев изигра пълни 90 минути за своя нов отбор Брайтън, който в мач от втория кръг на английската Лига 1 завърши наравно 2:2 като домакин на Рочдейл.

В ролята си отдясно по нападението на отбора, Кишишев се справи отлично и дори бе обявен от „Скай Спортс” за ключов играч в своя отбор.

Всичко по-интересно в мача се случи през втората част, като на два пъти домакините повеждаха в резултата, но и в двата случая Рочдейл изравняваше. Мъри откри резултата в 47-та минута, а Джоунс от дузпа изравни 6 минути по-късно. Бенет вкара за 2:1 в 67-та, но отново Джоунс в последната минута на мача оформи крайното 2:2.

В първия кръг, Брайтън победи с 2:1 Суиндън и е на 6-о място във временното класиране с 4 точки.