Отборът на българския специалист Стойчо Младенов - Кайсар, продължава с блестящото си представяне в първенството на Казахстан.

В двубой от поредния кръг Кайсар се справи с 2:1 като гост на Окжетпес. Тигран Барсегян откри резултата за Кайсар след само 10 минути игра, но Данило изравни малко преди почивката.

В 74-ата Джон беше точен и донесе успеха на Кайсар, а до края на мача тимът запази преднината си и спечели 3-те точки.

За пореден път Стойчо Младенов е №1

Кайсар записа 6-а поредна победа в първенството и тимът заема второто място в класирането с актив от 23 точки и мач по-малко от лидера Астана.

Тимът на Стойчо Младенов продължава с победите

Младенов получава заслужено признание от специалисти и медии в Казахстан, след като почти във всеки кръг е избиран за Треньор на кръга. Дори се заговори за интерес към бълггарския специалист и от казахстанския гранд Кайрат Алмати.

Стойчо Младенов е вариант за треньор на казахстански гранд

Със сигурност представянето на тима на българина прави впечатление и играта на Кайсар със сигурност ще бъде следена под лупа от съперниците, които нямат отговор на тактиката и играта на тима от Кизилорда.

Тимът на българина е и на полуфинал за Купата на страната, където съперник им е Тобол.