Валери Божинов се появи в игра в 84-та минута за своя Парма при равенството 1:1 с последния Сиена в мача от 27-ия кръг в Серия А. За малкото време на терена обаче българският нападател не успя да помогне на своите да стигнат до трите точки.

Българският страж Михаил Иванов пък не попадна в групата на домакините за двубоя.

Гостите успяха да открият резултата в 35-та минута, когато левият полузащитник Джонатан Биабиани с глава реализира за 1:0. Изравнителното попадение за Сиена падна в средата на втората част. В 69-та минута Симоне Вергасола вкара за 1:1.

В 79-та минута Луис Хименес си изкара втори жълт картон и остави Парма с човек по-малко на терена. В 84-та минута Божинов се появи в игра на голмайстора Биабиани, а в крайна сметка срещата приключи при резултат 1:1.

След равенството Парма заема 13-та позиция с актив от 34 точки. Сиена пък е на 20-то място с 21.