„Може да има само един шампион и мисля, че това ще сме ние”, каза Бербатов, след като вкара третия гол за победата с 3:0 над Фулъм и асистира при едно от попаденията на Уейн Рууни.
„Арсенал и Челси са велики отбори и ние имаме трудни мачове пред нас, но хубавото е, че играем на Олд Трафорд срещу Челси и това ще бъде предимство за нас.”
„Оптимист съм, че накрая ще бъдем шампиони”, заяви още капитанът на националния отбор на България относно спора за титлата в Англия.