Българският защитник Живко Желев игра цял мач за Стяуа при равенството 1:1 като гост на Клуж в среща от 19-ия кръг на румънското първенство по футбол.

Станку откри за Стяуа в 12-ата минута, но Каду изравни резултата за крайното 1:1 само 23 минути по-късно. Равенството остави Клуж начело на класирането с 38 точки, докато Стяуа е четвърти с 35.

Собственикът на Стяуа Джиджи Бекали в типично свой стил се развихри пред медиите след поредната грешна стъпка на своите. „В 85-та минута вече се молех мачът да свърши,” заяви той. Грандът от Букурещ няма трофей вече четири години, и негодуванието взима връх у феновете.

„Дори да бяхме победили, отборът ни пак щеше да е непостоянен,” отбеляза Бекали, и обяви, че някой от играчите му са щели да бъдат по-полезни, ако играят на Юпитер, отколкото на терена в Клуж.