Отборите на Сасуоло и Торино дадоха всичко от себе си, за да се победят, но завършиха при резултат 3:3 в двубой от 5-ия кръг на Серия А.

Всичко започна с гола на Карол Линети, който след половин час игра изведе гостите напред в резултата.

Головата фиеста обаче бе запазена за последните 20 минути на мача. В 71-ата Филип Джуричич възстанови равенството, а само 6 минути по-късно Андреа Белоти отново върна предимството на гостите от Торино.

В 79-ата минута Саша Лукич увеличи аванса на своя тим, но само за да ядоса съперника, който с два светкавични гола на Влад Кирикеш и Франческо Капуто оформи крайното 3:3.

Така Сасуоло продължава доброто представяне през този сезон и затвърди втората позиция. Торино, от своя страна, спечели първа точка през настоящата кампания.