Отборите на Сасуоло и Наполи сътвориха истинска голеада, завършвайки при резултат 3:3 в двубой от 25-тия кръг в Серия А.

След спокойно начало на мача краят на първата част беше на високи обороти. Никола Максимович си отбеляза автогол, за да даде аванс на домакините, но Пиотър Зиелински възстанови паритета бързо след това. В последната минута на частта Доменико Берарди беше точен от дузпа за 2:1.

През втората част гостите успяха да се възползват на свой ред от шансовете си и да изравнят за 2:2 в 72-та минута, след гол на Джовани Ди Лоренцо. Лоренцо Инсиние, от своя страна, беше точен минута преди края на редовното време за 2:3.

Драмата обаче предстоеше, след като гостите допуснаха нова нелепа дузпа в наказателното си поле, а Франческо Капуто осигури точката за Сасуоло и крайното 3:3.

Така, Наполи остана 6-ти, с актив от 44 точки от 24 мача, а Сасуоло е 9-ти с 36 пункта.