Аталанта разгроми Сасуоло с 4:1 в мач от 25-ия кръг на италианското първенство по футбол. Футболистите от Бергамо заемат 4-ото място в класирането с актив от 51 точки, а Сасуоло е 12-ти с 32 пункта.

Албанският национал Берат Джимсити откри резултата още в 16-ата минута в полза на домакините. Само четири по-късно Алехандро Гомес вкара втори гол, но той бе отменен заради игра с ръка. Все пак в 31-ата минута Дуван Сапата покачи на 2:0. Малко след това бившият играч на Левски Мехди Бурабия си вкара автогол и резултатът стана класически.

След подновяването на играта ситуацията не се промени. Аталанта не спираше да търси нов гол. В 66-ата минута Гомес асистира на Сапата, който направи 4:0. Старши треньорът на домакините Джан Пиеро Гасперини показа невъздържано поведение и получи червен картон. В продължението на мача Бурабия вкара почетен гол за гостите от Сасуоло.