Българският национал Тодор Неделев игра едно полувреме при  домакинската загубата на Майнц 05 от испанския Гранада с 0:1 в  последната контрола на тима преди началото на сезона в  Бундеслигата през идния уикенд.

Гостите поведоха в 27-ата минута с попадение на Алфредо  Отуно, а Неделев влезе като резерва на почивката на мястото на  Себастиан Полтер.

Българинът се включи активно и имаше възможност да изравни  още в 49-ата минута, но ударът му отблизо беше блокиран от  защитник.  Малко по-късно Неделев отново пропусна да се разпише.

Тогава беше изведен сам срещу вратаря Роберто, но не успя да го  преодолее. Майнц 05 стартира кампанията в германското футболно  първенство с гостуване на новака Падерборн в неделя./БТА