В мач от 11-ия кръг на руското първенство Урал на Николай Димитров завърши 1:1 у дома срещу Криля Советов. Българинът остана на терена през целия мач и се отчете с асистенция.

Тимът от Екатеринбург откри резултата в 29-ата минута, когато Димитров пусна пас към Панюков и той се разписа. Криля Советов възстанови равенството в 51-ата минута, когато Канунников беше точен.

Гостите останаха с 10 души, след като Денисов беше изгонен в 55-ата минута на срещата. Численото равенство беше възстановено в 88-ата минута на срещата, след като и Евсеев беше изгонен. Така двата тима завършиха с по 10 души на терена, и в крайна сметка взеха по 1 точка.

В класирането Урал е на 9-ото място с актив от 12 точки, а Криля Советов е на 11-ото място с 11 точки.