Бившият български национал Николай Димитров изигра пореден цял мач със силни изяви за своя Урал. В Екатеринбург той и съотборниците му не можаха да изковат успеха над гостуващия Ростов и битката завърши 1:1.

Хичо беше един от най-активните за тима си, но усилията му не донесоха победа или дори гол с негово участие за тима му. А развръзката в тази среща дойде след почивката, при това бързо след нея.

Вараздат Хароян даде аванс на Урал в 47-та минута, но само две минути след това Алексей Йонов изравни. И двата тима опитаха да стигнат до попадението след това, но така и не успяха и трябваше да се примирят с хикса.

Така Хичо и компания завоюваха петата си точка от началото на сезона, но това не им помага особено, защото още са в опасната зона. Ростов излезе втори с 14 точки, на пет зад лидера Зенит Санкт Петербург. И делят настоящата си позиция със Спартак Москва.