САЩ победи с 4:0 дебютанта Гвиана в среща от група "D" на турнира КОНКАКАФ Голд Къп. Тайлър Бойд вкара първите си два гола за националния отбор в първия официален мач за американците от 20 месеца.

24-годишният нападател се разписа в 51-ата и в 81-ата минута на двубоя. Преди това Пол Ариола даде аванс за САЩ след близо половин час игра, докато Гиаси Зардес отбеляза третото попадение във вратата на Гвиана, между двата гола на Тайлър Бойд.

В другата среща от тази група Панама победи с 2:0 състава на Тринидад и Тобаго. Армандо Купър в 53-ата минута и Едгар Барсенас четвърт час по-късно осигуриха успеха в полза на панамския тим.

САЩ и Панама имат по 3 точки докато Гвиана и Тринидад и Тобаго са без точков актив. /БТА