ПАОК на Кирил Десподов допусна гол в последната секунда при гостуването на Панатинайкос в Атина. Двубоят на „Апостолос Николаидис“ завърши при резултат 2:2, но и „зелените“ могат да съжаляват, тъй като бяха с класа над съперника си от Солун и изпуснаха половин дузина голови ситуации. Капитанът на България записа около 30 минути игрово време.

„Двуглавите орли“ поведоха на два пъти на своя съперник. Първо Брандон Томас откри в 19-ата минута, но Себастиан Паласиос изравни за „детелините“ 13 по-късно.

В 58-ата минута звездата на ПАОК – Андрия Живкович, даде отново преднина за отбора на Разван Луческу. Четири минути след гола на сърбина на терена влезе Десподов, заменяйки Янис Констаделиас. Българинът не се отличи с нещо съществено, тъй като отборът му се бранеше в 99% от влизането му на терена до последния съдийски сигнал.

И точно преди последния сигнал шведският централен нападател Александър Еремееф отбеляза за вицешампиона на Гърция.

С точката ПАОК вече има 14 и остава втори. Панатинайкос е с 13 пункта и е трети, но има и мач по-малко.