ЦСКА организира благотворителен турнир по минифутбол под наслов „С теб сме, Любо“. Столичани съобщават, че събитието ще събере отбори, фенове и приятели на футбола, които вярват, че спортът има силата да обединява и да помага.

Избрано от VGong

Божинов: Не се делим на червени и на сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо Пенев

Всички събрани средства по време на турнира ще бъдат дарени в подкрепа на Любослав Пенев. Събитието ще се проведе в град Варна в събота (27 декември) и неделя (28 декември).

Ето какво написаха от ЦСКА:

 БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ТУРНИР ПО МИНИФУТБОЛ
„С ТЕБ СМЕ, ЛЮБО“

В навечерието на коледните празници ви каним да се включите в благотворителен турнир по минифутбол, обединен от една обща кауза – подкрепа за Любослав Пенев. ❤

Събитието ще събере отбори, фенове и приятели на футбола, които вярват, че спортът има силата да обединява и да помага. Турнирът има за цел не само да предложи футболни емоции и спортсменски дух, но и да покаже съпричастност и човечност в труден момент.

Дати: събота - 27.12.2025 г. и неделя - 28.12.2025 г.
Място: Trinity Park (гр. Варна)
Формат: Футбол 6 (5 полеви играчи + вратар)
Времетраене на мачовете: 2 х 10 минути

Всички събрани средства по време на турнира ще бъдат дарени в подкрепа на Любослав Пенев.

Участвайте, подкрепете и споделете!
Защото доброто винаги е отборна игра.

Контакт за записване и информация: 0898 455 556