Плимут се класира за четвъртия кръг на ФА Къп след успех над Хъдърсфийлд с 3:2 като гост. Тимът от Лига 1 на два пъти изоставаше в резултата, но съумя да се добере до победата над отбора от Чемпиъншип.

Gulliver/GettyImages
14 снимки

Домакините стартираха по-агресивно срещата и откриха резултата още в 4-ата минута, когато Ромони Криклоу-Ноубъл се възползва от подаването на Патрик Джоунс и реализира хладнокръвно.

Постепенно гостите изравниха играта и в 24-ата минута възстановиха равенството. Райън Харди бе на точното място и реализира във вратата на Бен Хамър.

Хъдърсфийлд реагира мигновено и в 32-ата минута отново бяха напред в резултата. Аарън Роу реализира красиво попадение и отново прати тима си напред.

Плимут не се стъписа и минути преди края на първото полувреме отново възстанови равенството. Пануч Камара бе най-съобразителен и реализира за 2:2.

През втората част гостите успяха да стигнат до успеха в 71-ата минута, когато Джо Едуардс се възползва от подаване на Дани Мейер и прати тима си в четвъртия кръг на ФА Къп.