Английският национал Елиът Андерсън ще продължи кариерата си в Манчестър Сити, съобщава Флориан Плетенберг. "Гражданите" са постигнали споразумение с Нотингам за трансфера на 23-годишния халф. 

Избрано от VGong

Ман Сити изпрати Пеп Гуардиола с шпалир

Сити ще плати около 140-150 млн. евро за правата на полузащитника, ако бъдат активирани всички бонуси в договора му. Самият Андерсън вече е уточнил своите лични условия. 

Очаква се той да премине медицински прегледи в САЩ, където е част от отбора на Англия на Мондиал 2026. 

Нотингам привлече Елиът Андерсън от Нюкасъл за малко над 40 млн. евро. През миналия сезон той изигра 50 мача във всички турнири за Форест.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google