Новият член на Висшата лига - Ипсуич, назначи Гари О‘Нийл за мениджър с договор за 3 години. Той е бивш съотборник със Светослав Тодоров в отбора на Портсмут. 43-годишният O'Нийл пристига със сериозен опит във английския футболен елит, а също така и в Европа, тъй като водеше френския Страсбург
Преди да отиде в Страсбург, той не мениджър на Борнемут и Уулвърхемптън, като в своите периоди начело там им осигури оставане в групата класирайки "черешките" 15-и и "вълците" - 14-и.
„Следях много изкъсо прогреса на клуба в последните години и съм впечатлен, а сега имам възможността да ги водя и във Висшата лига, което ме прави наистина сериозно вдъхновен от тази възможност“, заяви О'Нийл.
Gary O'Neil is the new Manager of Ipswich Town Football Club. 🔵⚪️ pic.twitter.com/ZD6cxicPtO
— Ipswich Town (@IpswichTown) June 23, 2026