В последна среща от съботната програма на 25-ия кръг във Висшата лига тимовете на Манчестър Юнайтед и Уулвърхемптън завършиха 0:0. След тази спечелена точка двата тима имат еднакъв актив от точки по 35, като са съответно 6-ти и 7-ти.

През първата част едно от най-интересните положения дойде в 34-ата минута на срещата когато новото попълнение на "червените дяволи" Бруно Фернандеш опита да матира вратаря на съперника, но не сполучи като топката мина встрани от вратата. През втората част отново той в 58-ата минута изпълни свободен удар, но Патрисио беше на ниво и спаси.

Две минути по-късно Мата се озова на голова позиция, но не се разписа. В 70-ата минута "вълците" имаха отлична възможност да се разпишат след удар на Хименес, но Де Хеа остави отбора си в мача. Юнайтед отвърна с удар на Перейра две минути по-късно, но Патрисио беше на мястото си.

До края на мача въпреки създадените положения гол не падна и двата тима взеха по 1 точка.