Отборите на Фулъм и Уест Бромич Албиън поделиха трите точки, след като завършиха наравно 1:1. По този начин нито един от двата състава не успя да се приближи до челото на класирането. След изиграването на 7 мача лондончани са с 11 точки на петото място, а съперниците им – с 13 на четвърто. На първо място са Суонзи с 16 пункта.

След нулево първо полувреме, „котиджърс” бързо откриха резултата чрез крилото Антъни Нокарт, който от 27 метра прехвърли Сам Джонстън.

Десет минути преди последния съдийски сигнал „дроздовете” стигнаха до равенството, след като вратарят на домакините не се намеси по най-добрия начин и увисна при центриране в наказателното поле. Това позволи на защитника Семи Аджайи да прати топката в опразнената врата.

До края на двубоя опитите на двата отбора не доведоха до търсения резултат и мачът завърши 1:1.