Наставникът на Царско село Веселин Великов не скри задоволството си от поредната победа, която записа неговият тим при визитата си на Созопол. Столичани се наложиха с 1:0 и оглавиха еднолично класирането във Втора лига

„Доволен съм най-вече от резултата. Отборът на Созопол нямаше какво да губи и направи всичко възможно да не допусне поражение. Домакините искаха да си запазят шансовете за оставане в групата, но се видя, че ние сме по-класният отбор и заслужено спечелихме. Когато започна второто полувреме бях уверени, че ще вземем мач, коментира Веселин Великов, за когото това бе четвърта победа от четири мача начело на Царско село.

„Ясно е, че ние и Ботев Враца оставаме претенденти за първото място. Монтана, Несебър, Ботев Гълъбово се борят за другите места. Ботев Гълъбово направи четири поредни победи като гост, така че няма да ни бъде лесно в следващия мач“, каза още Великов, който днес празнува 41-ия си рожден ден.