Време е за един необичаен епизод. В предишни Live-предавания в канала ни в Youtube „Лигата на джентълмените“ получавах доста въпроси за Левски и мачове на други българските отбори. Поради това реших, че един от епизодите всяка седмица ще е по-различен и ще мога да говоря за играта у нас, за европейските турнири, дори и за по-долните дивизии в Англия.

Левски използва изключително интересен тактически модел срещу ПАОК в София, който затрудни гръцкия състав през първото полувреме, а след почивката гостите показаха, че имат идея как да противодействат. Двубоят в южната ни съседка ще е от изключително значение и ще е любопитно дали Станимир Стоилов няма да промени формацията, за да изненада отново противника си.

В един от най-интересните и качествени мачове след началото на първенството ЦСКА 1948 направи 2:2 с Лудогорец, но беше интересно да се наблюдава реализирани на идеята за натиск през фланговете от страна на домакините срещу шампиона на България.