Задържаха 11 фенове на Левски за хулиганство Gong.bg 7 април 2007, 14:05 Задържаха 11 фенове на Левски за хулиганство 11 фенове на Левски са задържани от полицията, след като счупили стъклата на трамвай №12 на улица „Граф Игнатиев” в София, съобщиха за Дарик от МВР. В момента феновете на „Левски” са задържани в ареста. Срещу тях е образувано дознание за хулиганство. Добави ни в предпочитани източници в Google