В мача между отборите на Левски и Беласица се спука балона за „синята сателитна система”.

Точно петричани, които са обвинявани постоянно за топли отношения с Левски щяха да лишат „сините” не само от титлата у нас, но и от мечтите им за второ участие в онзи турнир, в който преди началото на мачовете се вее едно знаме на звезди.

Какво ли са си помислили идеолозите на „синята сателитна система”, когато в 82-та минута Маркиньос изпрати топката в гредата след изпълнение на пряк свободен удар.

Ами когато капитанът на Бела Благой Наков изпрати опасен удар, който Митрев спаси с известна доза шанс. За да се стигне до 90-та минута, когото за ужас на някои Беласица продължаваше да атакува и Кабранов от два метра „си позволи” да стреля към вратата, но Митрев отново спаси.

Между другото спомняте ли си как преди пет години на същия стадион, в мач между същите отбори в 94-та минута резултата беше 2:2.

Не ангажирам никой с това мнение, нека само не отблъскваме хората от стадионите с подобни твърдения.