Второ равенство регистрира Калиакра на турнира Албена Къп, след като днес направи 2:2 с втородивизионния Доростол 2003 Силистра. Ерхан Мехмед откри резултата за Доростол в 21-ата минута, след като му центрира Методиев. Георги Филипов изравни от дузпа в 40-ата минута, а съдията я отсъди заради нарушение срещу Десислав Русев в наказателното поле.

Силистренци отново излязоха напред в резултата три минути след началото на второто полувреме от дузпа. Вратарят на Калиакра Цветан Димитров фаулира Георги Бижев, а потърпевшият вкара за 1:2. По време на разправиите за този наказателен удар Мартин Димов си изпроси червен картон и остави Калиакра с 10 души на терена до края на мача.

В 50-ата минута Калиакра все пак изравни чрез Георги Станчев. Той беше най-съобразителен при добавката след удар от фаул на Георги Филипов и спасяване на вратаря.