Във втората си контрола за деня Вихрен победи отново азербайджанския Интер Баку, но този път само с 1:0. Единственият гол в срещата отбеляза Христозов в 70-та минута. На проверката присъстваше и президентът на санданчани Коко Динев. Съдия на мача бе Христо Ристосков. На приятелския двубой имаше представители на Беласица и Локомотив София.

Вихрен: Шейтанов, Христозов, Сичеро, Тренков, Шиклич, Дялов, Асен Георгиев, Еривертон Лима, Рудолфо Лима, Андраде и Миран (резерви: Фотев, Иванов, Величков, Петров, Мицев)

В първата контрола за деня Вихрен спечели с 2:0 срещу Интер Баку. Старши треньорът Руи Диаш заложи на два различни състава в двете полувремена, като в игра се появиха почти всички португалски футболисти, които са на проби в отбора.

Следващата контрола на Вихрен е на 14-ти юли в Разлог срещу Академик София.

Боби Тренчев, наш пратеник в Банско със съдействието на „Алпласт-Петрич” – производител на алуминиева и PVC дограма.