Отборът на Вихрен Сандански претърпя втора поредна загуба в контролите, след като загуби от третодивизионния ФК Пирин с 2:4. Двата отбора направиха хубав мач на терена с изкуствено покритие. Николай Демиров откри резултата в 19-та минута, в 35-та Асен Георгиев от дузпа увеличи преднината на гостите. Три минути по-късно Фибиан Канонин намали на 1:2. Още в първата минута на второто полувреме унгарецът Тихамер пропусна очи в очи с вратаря Митев, а в 50-та минута Борис Галчев със страхотен удар от 30 метра от фаул покачи на 1:3.

При перфектна контраатака, Колушев от близо доведе резултата до 1:4. Въпреки пропуските на Тихамер, Карадемитрис и Шукардиня, влезлият като резерва Петър Димитров от дузпа в 76-та минута оформи и крайното 2:4.

Старши треньорът на Вихрен Филип Филипов потвърди, че ще бъдат предложени договори на Канонин и Бруно Пеас, и те ще заминат с отбора на лагер в Кипър от 4 до 16 февруари.