В мач от 24-я кръг на А група Вихрен победи с 2:0 Берое и по този начин домакините продължиха добрата си серия от седем поредни мача без загуба.

Домакините можеха да поведат в 17-та минута, когато Сантош стреля опасно от въздуха, но топката мина близо до левия стълб на вратата на Колев и излезе в аут.

Десет минути по-късно Шукардиня отправи много силен и опасен удар, но топката срещна лявата греда на вратата на Берое.

В 30-та минута футболист на Вихрен центриране в наказателното поле на Берое, но топката бе избита от Христов, след което кълбото попадна в Еривертон, който прати топката в мрежата на Колев за 1:0.

През второто полувреме отборът на домакините отново имаше надмощие, като в 69-та минута Симович бе изведен сам срещу вратаря на Берое, след което стреля, но Колев изби топката.

В 75-та минута старши треньорът на старозагорци Илиан Илиев бе отстранен от треньорската скамейка от арбитъра Антон Генов за оспорване на съдийско решение.

В 89-та минута Симович бе намерен в наказателното поле на Берое и нападателят на Вихрен отблизо отбеляза втория гол в мрежата на Берое.