Вихрен победи с 2:0 третодивизионния Банско записвайки трето поредна победа в контролните срещи. През първото полувреме футболистите на Банско стояха добре на терена и пропуснаха на два пъти да отбележат гол, а Вихрен отговори с удар в гредата на Любомир Величков.

Двубоят се игра на изкуствения терен в Сандански, като Филип Филипов бе дал почивка на част от титулярите си. Резултатът откри намиращият се на проби Сиди Канонин.

Французинът бе точен с удар от границата на наказателното поле в 69-ата мин. 10 мин. преди края на мача Дяков бе най-съобразителен в наказателното поле и удвои. В следващата контрола на санданчани е в събота, като съперник ще бъде друг третодивизионен тим – Септември – Симитли. В игра срещу Банско не се появи аржентинеца Виляр, неговият сънародник Гриферо пък влезе през второто полувреме.

Христов, Христозов, Виданов, Шиклич, Фехер, Петров, Еривертон, Иванов, Сантош, Тихамер, Величков

(Годжев, Дяков, Тренков, Пеас, Канонин, Саватов, Гриферо)