Още 4 нови футболисти ще започнат подготовка с Берое днес. С това групата трениращи играчи с Берое ще стигне бройката 23. На следобедната тренировка ще се появят Костадин Видолов, Недко Миленов и Владислав Златинов, съобщава сайтът Beroe online Към тренировките ще се включи и десният халф от Янтра Калоян Ангелов.

След разговор с Илиян Илиев Видолов ое предпочел офертата на Берое и следобед ще се включи в заниманието на тима.

През есенния полусезон Видолов записа 12 мача и 833 игрови минути със състава на Спартак (Пловдив) и отбеляза гол за победата на пловдивчани над Миньор (Раднево) с 3:2. Миналия шампионат Видолов игра в 27 мача за Ботев (Пловдив), записвайки 2269 минути на терена и вкарвайки 7 гола: по два на Беласица и Локомотив (Пловдив) и един на Берое през есента и на Родопа и Беласциа през пролетта.