Отборът на Видима-Раковски победи втородивизионния Спартак Пд с 1:0 в контролна среща играна в Поморие.

Гола за отбеляза влезлият като резерва Георги Стоянов в 60-ата минута, който се оказа най-съобразителен при меле в наказателното поле на пловдивчани. През по-голямата част от двубоя играта бе равностойна, а головите положения не изобилстваха.

Спартак имаше въможност да поведе в резултата през първото полувреме, когато завърналият се от Локомотив Сф Ивайло Димитров - Шведа удари греда.

Поради здравословни проблеми проверкота за Спартак Пд пропуснаха опитните Тодор Симеонов и Христо Стаев.

Ето и стартовите единадесетторки на двата отбора:
Видима: Абдиков; Борисов, Лахчев, Тодоров, Георгиев; Трифонов, Цветков, Чалъков; Зеленков, Писаров, Дичев
Спартак Пд: Денчев; Аргиров, Люб. Николов, Люд. Николов, Ибрахим; Ценовски, Батинов, Христов Димитров; Павлов, Кънчев