Отборът по футзал Левски София Запад победи със 7:4 професионалния тим на „сините” във вече станалия традиционен мач. Въпреки поражението с три гола за тима от Герена се отчете легендата и спортен директор Георги Иванов.

За състава на Левски играха няколко от представителния тим в лицето на Христо Йовов, Симеон Райков, Лъчезар Балтанов и Орлин Старокин. Останалите бяха момчета от школата на тима плюс Гонзо.

ВИДЕО и СНИМКИ: Гонзо вкара хеттрик, София Запад пак би Левски

източник: Снимки: Gong.bg

Първото полувреме завърши при резултат 1:0 в полза на София Запад, а гола реализира Благовест Марев. След почивката влезлия като смяна Христо Попадиин изравни за Левски, но играчите по футзал поведоха набързо с 3:1 след попадения на Явор Софрониев.

Последва гол на Георги Иванов, който бе точен след изпълнение на дълга дузпа. Момчетата от София Запад обаче отново дръпнаха с 3 гола, след като точки бяха Несторов и Благовест Марев. След чудесна асистенция на Христо Йовов, Гонзо направи резултата 3:5 и разпореди продължение от пет минути, което бе последвано от още едно такова. Това обаче не помогна на професионалистите, които получиха две попадения дело на Делян Койчев. Между тях Гонзо оформи своя хеттрик. Срещата се игра в зала Христо Ботев и предизвика сериозен интерес сред запалянковците. Парите от входа, който бе 2 лева ще отидат във фонда на феновете „Сектор Б”.

Преди началото на мача имаше и минута мълчание в памет на Андрей Монов, който бе убит преди 4 години и бе привърженик на „сините”.